____________

 

Články:

Ako správne údiť

Sprievodca drevnou štiepkou na údenie

 

____________

 


Úvod » Údiaci zásobník na pelety

pelety na udenie

 

100% prírodné pelety z tvrdého dreva

PRE VŠETKY TYPY GRILOV

Použite naše pelety ako zdroj dymu v ľubovoľnom type grilu alebo údiarne. Pelety môžete použiť pri rýchlom teplom údení ako aj pri studenom údení.

 

Naše prírodné pelety z tvrdého dreva sú vyrobené z kvalitného dreva pre čistú chuť údenia a minimálne množstvo popola. Kvalita peliet hrá veľkú úlohu v dymovej aróme a teplote v grile alebo udiarni. Naše pelety vytvárajú zdravý "modrý dym" cenený každým majstrom grilu- ak peleta vydáva hustý biely dym vtedy to znamená, že pelety nie sú kvalitné a obsahujú sadze.

Dobré spaľovanie tiež znamená, že po niekoľkých hodinách údenia budete mať v pahrebe len hrsť popola - pelety sú veľmi efektívny spôsob varenia!

Aké drevo použiť pri varení je otázkou vkusu a experimentovania. K typickému drevu na údenie patrí jablko, čerešňa, dub, biely orech, javor a Mesquite (Prosopis juliflora). Ovocné dreviny vytvárajú jemnú chuť so sladkastou úpravou. Ostatné druhy dreva, napríklad duby a iné tvrdé drevo produkuje výdatnejšiu dymovú arómu. Je bežné kombinovať rôzne druhy dreva na výrobu perfektnej kombinácii sladkosti s dymovou arómou.

V našej ponuke nájdete pelety vyrobené len z kvalitného dreva bez kôry a iného odpadu. V naších peletách niesú žiadné prísady, tmely a olej!

Balenia obsahujú buď jeden druh dreva alebo časom overené kombinácie pre dosiahnutie vyváženej chuti údenia.

Vyberte si z našej ponuky:

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Udiaci zasobnik na pelety
RUČNÁ VÝROBA
zásobník je určený na výrobu modrého dymu na STUDENÉ údenie. vhodné na údenie mäsa, syrov, zeleniny, húb, ovocia, korenia, soli..... jedna dávka peliet údi až 8 hodín (podľa naplnenia). vyrobené z nerezovej ocele. 2 roky záruka. 13,5x15cm. ručná práca. vyrobené na Slovensku. + balík peliet na jedno naplnenie ZDARMA.  
naša cena 32,00 €

Udiaci zasobnik na pelety
skladom


Udiaci zasobnik na pelety
RUČNÁ VÝROBA
zásobník je určený na výrobu modrého dymu na STUDENÉ údenie. navrhnutý pre väčšie udiarne.  vhodné na údenie mäsa, syrov, zeleniny, húb, ovocia, korenia alebo soli..... jedna dávka peliet údi až 16 hodín (podľa naplnenia, 2 otvory pre zapálenie peliet). vyrobené z nerezovej ocele. 2 roky záruka. 15 x 26 cm. ručná práca. vyrobené na Slovensku. + balík peliet na jedno naplnenie ZDARMA.    
naša cena 50,00 €

Udiaci zasobnik na pelety
skladom


Set na údenie
tryskový zapaľovač + 2 balíky peliet
údiaci zásobník na pelety 13,5x15cm. 2 balíky peliet. tryskový zapaľovač. vyrobené z nerezovej ocele. zásobník je určený na výrobu modrého dymu na STUDENÉ údenie vhodné na údenie mäsa, syrov, zeleniny, húb, ovocia, korenia alebo soli.....  Jedna dávka peliet údi až 8 hodín (podľa naplnenia). ručná práca. vyrobené na Slovensku.   
Cena pred zľavou 62,00 €
naša cena 52,00 €

Set na údenie
skladom

_________________________________________________________________________________________

Video