____________

 

Články:

Ako správne údiť

Sprievodca drevnou štiepkou na údenie

 

____________

 


Úvod » Údiarne

Údiarne

ÚDENIE - GRILOVANIE - PEČENIE


OPEKAJTE BARBEQUE NA PROFESIONÁLNEJ ÚROVNI DOMA ÚPLNE JEDNODUCHO!

GRILY na pelety

Grily na pelety sú najnovšou technológiou nízkeho a pomalého varenia. Tieto inovatívne grily spaľujú pelety zo 100% tvrdého dreva, čo im umožňuje udržať extrémne konzistentné teploty, čo je tak veľmi dôležité pre dobré a kvalitné barbeque. Digitálny ovládač Vám poskytuje dokonalú kontrolu Vášho grilu a umožňuje Vám “nastaviť to a zabudnúť na to” bez toho, aby ste neustále museli udržovať oheň. Pelety z tvrdého dreva sú extrémne výkonné a ostáva po nich minimum popola, zatiaľ čo vydávajú veľmi príjemný, aromatický dym a sú dodávané v klasických príchutiach dreva, ktoré umožnia začiatočníkom upiecť barbeque na profesionálnej úrovni.

OPEKAJTE NAD SKUTOČNÝM DREVOM!  •  NASTAVTE A ZABUDNITE!  •  UŽ ŽIADNE SLEDOVANIE OHŇA!  •  JEDNODUCHÉ ČISTENIE! ZDRAVÉ A PRIJATEĽNÉ PRE ŽIVOTNÉ PROSTREDIE!  •  DIGITÁLNE OVLÁDANIE TEPLOTY!

YS480

YS640

YS1500

Naše grily na pelety sú ručne vyrábané v Amerike použitím ocele 10 a 14, čo z nich robí najodolnejšie grily na trhu. Navrhnuté tak, aby ste ich mohli používať po celý život, tieto grily nehrdzavejú a nespaľujú sa ako niektoré iné. Odolná konštrukcia tiež zadržuje teplo, znižuje spotrebu paliva a umožňuje Vám robiť barbeque aj v zime!

 

NAJVYŠŠIA KVALITA UDIARNÍ BARBEQUE!

TRADIČNÉ BARBECUE udiarne

Udiarne sú kráľom vo svete barbeque, pričom sú používané všetkými, od záhradných kuchárov až po profesionálnych barbeque šéfkuchárov. Ak ste majiteľom posunutej udiarne, vypovedá to o Vás, že barbeque beriete vážne. Tým, že je uhlie alebo drevo pálené v postrannom ohnisku, mäso sa udí v hlavnej komore nad nepriamym teplom, čo vytvára vlhké a jemné barbeque. Dym je ťahaný skrz varnú komoru aby dal mäsu bohatú dymovú príchuť.

Bohužiaľ posunuté udiarne odrádzajú každý rok tisíce potenciálnych fanúšikov barbeque. U lacných a nízko kvalitných udiarní presakuje teplo a dym veľmi ľahko skrz prikrývky, spoje a tenký plech. To robí teplotu takmer nekontrolovateľnou, čo je kľúčovým aspektom skvelého barbeque. So zlými výsledkami kuchár rýchlo stráca záujem a udiareň sa stáva hromadou šrotu v záhrade.

 

Yoder Udiarne si vyvinuli reputáciu vyrábania jedných z najlepších udiarní na trhu, všetky vyrobené v USA. Super silné zvary všetkých spojov a konštrukcia zo 6 mm hrubých oceľových plátov garantuje celoživotnú výdrž bez hrdzavenia alebo prepálenia. A kontrola teploty je tak jednoduchá, aké jednoduché je sedieť vonku s pivom v ruke a voňať to neodolateľné barbeque!

 

Posunuté udiarne dodávame v rôznych veľkostiach. Či už chcete piecť vo Vašom dvore pre priateľov alebo potrebujete veľkú varnú plochu pre komerčné využitie, radi Vám pomôžeme vybrať si ten najlepší produkt pre dosiahnutie profesionálnych výsledkov!

 

CHEYENNE

KINGMAN

DURANGO

 

DLHODOBÁ KVALITNÁ INVESTÍCIA DO BARBEQUE

KOMERČNÉ udiarne

Keď investujete do svojho podniku, chcete produkt, ktorý nie len že dodá úspešné výsledky, ale vydrží tak dlho, ako ho len budete potrebovať. To robíte, ak si kupujete produkty spoločnosti Yoder Udiarne. Nie len, že Yoder Udiarne udia na profesionálnej úrovni, ale sú tiež ručne vyrábané aby vydržali celý živor a udržali si svoju hodnotu.

 

Kontaktujte nás ešte dnes aby sme našli najvhodnejšie riešenie pre Váš podnik, či už vlastníte reštauráciu, poskytujete cateringové služby alebo máte len stánok. Neponúkajte len to, čo každý iný. Americké barbeque je v Európe unikátne, takže určite budete mať úspech. Maximálne využite svoj potenciál použitím najkvalitnejších grilov na trhu!

STOCKTON

FRONTIERSMAN

PRÍVESY